Doporučujeme: Letenky New York | Levné letenky do Dubaje | Letenky do Barcelony

Dublin

Nejlevnější letenky
Dublin

Skvělé nabídky last minute letenek. Porovnáváme nabídky od více než osmi set leteckých společností. Náš online rezervační systém Vám proto zajistí nejnižší ceny na trhu.

Jak probíhá rezervace letenek

Rezervace letenek je velmi jednoduchá, pokud využijete náš online rezervační systém, který vám zajistí nejvýhodnější cenu, která je na trhu k dostání. Vybírat můžete z více než 1 500 000 cenových nabídek od 800 leteckých dopravců. Systém přitom zahrnuje jak klasické letecké společnosti jako ČSA, Delta, Air France, British Airways apod., tak i nízkorozpočtové letecké dopravce, u kterých můžete pořídit letenky mnohem levněji, nicméně za cenu ztráty pohodlí a nadstandardních služeb, které byste si museli zaplatit zvlášť. A jak probíhá samotná rezervace? Jednoduše si vyberete místo odletu a cílovou destinaci. Našeptávač vám pomůže, pokud byste si nebyli jisti přesným názvem letiště či města. Zvolíte si datum a případně i čas odletu a návratu a typ letenky (jednosměrná, zpáteční). Vybrat si také můžete, v jaké chcete letět třídě. Business class je vhodná, pokud požadujete nejvyšší úroveň pohodlí a kompletní služby, vyplatí se především při delších letech. Ekonomická třída vám zase ušetří spoustu peněz.


Poté, co zadáte všechny potřebné parametry, systém během pár sekund vyhledá odpovídající nabídky a seřadí vám je přehledně od nejlevnější po nejdražší. Jakmile se rozhodnete, která vám nejlépe vyhovuje, vyplníte osobní dotazník a zvolíte si, jakým způsobem chcete letenky obdržet. Velmi oblíbená je elektronická letenka, ale pokud máte radši klasičtější varianty, můžete si palubní lístky nechat poslat poštou, nebo si je vyzvednout v kanceláři letecké společnosti.