Doporučujeme: Letenky New York | Levné letenky do Dubaje | Letenky do Barcelony

Dublin

Nejlevnější letenky
Dublin

Skvělé nabídky last minute letenek. Porovnáváme nabídky od více než osmi set leteckých společností. Náš online rezervační systém Vám proto zajistí nejnižší ceny na trhu.

Letíme s Pelikan.cz

Pelikan.cz patří již od roku 2006 k neoblíbenějším rezervačním systémům letenek, který využívají tisíce turistů a cestovatelů v České republice. Tento portál je natolik oblíbený především proto, že v jeho nabídce je obsaženo na osm set leteckých společností a můžete vybírat z bezmála dvou milionů cenových možností. Odcestovat můžete přitom nejen z pražského Ruzyňského letiště, ale i z menších českých letišť v Brně či Ostravě, nebo dokonce z významných zahraničních letišť v Mnichově, Drážďanech, Frankfurtu, Vídni, Bratislavě nebo i Budapešti. Vzhledem k rozsáhlosti nabídky, se můžete dostat prakticky na jakékoli místo světa, které má letiště. Získat přitom můžete nejlevnější letenky, protože systém zahrnuje i nízkorozpočtové letecké společnosti jako Ryanair, Click4Sky, EasyJet, apod.


Letenky rezervované v systému Pelikan.cz si můžete nechat zaslat poštou, vyzvednout si je v kanceláři konkrétní letecké společnosti, nebo můžete zvolit elektronickou formu letenky, která je velmi výhodná a pohodlná. Pelikan.cz je ideálním řešením, pokud se chystáte letecky vycestovat kamkoli a chcete získat co nejnižší cenu, nebo naopak maximální pohodlí.