Doporučujeme: Letenky New York | Levné letenky do Dubaje | Letenky do Barcelony

Dublin

Nejlevnější letenky
Dublin

Skvělé nabídky last minute letenek. Porovnáváme nabídky od více než osmi set leteckých společností. Náš online rezervační systém Vám proto zajistí nejnižší ceny na trhu.

Jak postupovat na letišti

Pokud jste si již pořídili levné letenky do Dublinu prostřednictvím našeho online rezervačního systému, jistě se těšíte, až s vámi letadlo konečně odstartuje, protože zážitky na letišti někdy mohou být nepříjemné. Velkým problémem může být časový pres. Proto je velmi vhodné přijít na letiště s předstihem alespoň dvou hodin. Jestliže využijete možnost odbavení zavazadel online, můžete tento předstih zkrátit na cca 40 minut a navíc si ušetříte množství námahy a starostí. Pokračovat budete rovnou k pasové a celní kontrole a nakonec vás pouze s příručními zavazadly propustí do ostatních prostor letadla, kde budete čekat na start svého letu. Před odletem se dostavte na nástupní místo GATE, které je vždy označené písmenem a číslem. Zde projdete kontrolou a poté již můžete vstoupit na palubu letadla.


Na letišti však nemusí být vždy jen stres a shon, pokud se dostavíte včas a vše máte v pořádku, můžete si ukrátit chvíli nakupováním v obchodech s bezcelním prodejem, nebo můžete na let čekat v některé z restaurací.